Myjki wysokociśnieniowe STIHL – czym kierować się przy zakupie?
Bez kategorii

Myjki wysokociśnieniowe STIHL – czym kierować się przy zakupie?

Do czyszczenia uporczywych zabrudzeń, mycia samochodów zalecane jest używanie myjek wysokociśnieniowych STIHL. W zależności od wybranego modelu urządzenia będą dedykowane do prac wokół gospodarstw domowych, w przedsiębiorstwach komunalnych, czy też do czyszczenia mebli ogrodowych. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu myjek wysokociśnieniowych STHIL?

Na jakie parametry zwrócić uwagę podczas wybierania myjek wysokociśnieniowych STIHL?

Szukając skutecznych urządzeń czyszczących, które z jednej strony zapewnią dużą skuteczność prac, a z drugiej będą oszczędne w zużycie wody i detergentów, warto postawić na myjki wysokociśnieniowe STIHL. To wydajne i mocne maszyny, produkowane w kilku wariantach mocy, dzięki czemu bez ponoszenia zbędnych wydatków łatwo można dobrać typ urządzenia do robót, jakie zamierzamy przeprowadzić.

Dobrej klasy myjki wysokociśnieniowe STIHL będą mieć moc minimum 1700 W. Biorąc pod uwagę skuteczność prac, powinny one mieć wydajność rzędu około 100 barów, by poradzić sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Warto też pamiętać, że do użytku przydomowego wydajność myjek wysokociśnieniowych STIHL, powinna oscylować na poziomie pompowania około 350 litrów wody na godzinę pracy urządzenia.

Jakie myjki wysokociśnieniowe kupić do firmy, a jakie do użytku domowego?

Szukając myjek wysokociśnieniowych STIHL do użytku w firmie budowlanej, przedsiębiorstwach komunalnych, czy też w gospodarstwach rolnych, warto poszukiwania zacząć od modeli o ciśnieniu roboczym około 145 barów, bacznie sprawdzając rodzaje akcesoriów, jakie można do nich dokupić. Jeśli natomiast szukamy myjki czyszczącej, która pomoże zadbać nam o wszelkiego rodzaju pojazdy w gospodarstwie, czy też oczyścić elewacje, rynny, nawierzchnie brukowe – wystarczą modele średniej mocy o regulowanym ciśnieniu pracy od 10 do 135 barów. Do zwykłych prac wokół domu z całą pewnością sprawdzą się myjki na zimną wodę do 100 barów.

Możliwość komentowania Myjki wysokociśnieniowe STIHL – czym kierować się przy zakupie? została wyłączona