Wypożyczalnia Samochodów dostawczych z chłodnią

Wypożyczalnia Samochodów dostawczych z chłodnią

Wynajem aut dostawczych z chłodnią Auta dostawcze z chłodnią do 3,5 t na prawo jazdy kategorii B


 

Oferta

  • Wynajmy krótko terminowe
  • Długoterminowe
  • Auta dostawcze
  • Auta dostawcze z chłodnią
  • Auta dostawcze z windą

Wypożyczalnia Aut dostawczych z chłodnią w Warszawie ma dla Państwa ofertę wynajmu aut na dobę jak i cieszące się duża popularnością długo terminowe przykładowo 12 miesięcy. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz aut do wynajmu spełniające wszelkie wymogi naszych klientów, Auta posiadają: windy, multitemperatury chłodzenia, pakę typu kontener jak i blaszak, 6 jak i 8 paletowe.

Lokalizacje: Nasze wypożyczalnie znajdują się w Warszawie, Łodzi oraz Lublinie, ale także możliwe jest podstawienie auta w dowolne miejsce w Polsce. Autami można poruszać się po terenie całej unii europejskiej.

Dodatkowa Oferta: Auta z chłodnią są naszą specjalnością ale do wynajmu posiadamy także: auta 9-cio osobowe idealne do wyjazdów turystycznych lub transportu małych drużyn sportowych. auta dostawcze z ładownością do 1,5t towaru jednorazowo. Posiadamy także auta luksusowe do ślubów czy innych imprez okolicznościowych.

Oddział Warszawski Znajdujemy się w dzielnicy włochy na ulicy krakowiaków 62, 02-255 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 690-670-889

Publish modules to the "offcanvas" position.